O nas

V'ball-Talents-Cup-turnieje-siatkówki-o-nas

O turnieju

V’ball Talenst Cup to turniej skierowany do tych, którzy pragną podjąć wyzwanie i rozwijać swoje umiejętności dzieląc się z innymi swoją pasją do siatkówki.

Pasja do gry w siatkówkę to siła napędowa, która inspiruje nas do organizacji V’ball Talents Cup. Chcemy, aby każdy uczestnik doświadczył radości  płynącej z uprawiania tego sportu, zdobył nowe  przyjaźnie i przeżył  niezapomnianie chwile.
Niech ta impreza będzie dla każdego młodego siatkarza pierwszym krokiem na drodze do spełniania sportowych marzeń.

Możesz wspierać je wspólnie z nami.

Wizja

V’ball talents Cup to miejsce gdzie sport, zabawa, talent i pasja łącza się tworząc niezapomniane wydarzenie.

Misja V’ball Talents Cup jest tworzenie atmosfery, w której każdy uczestnik może odnaleźć swoje miejsce, rozwijać talenty i czerpać radość z gry w siatkówkę. Pragniemy kształtować postawy związane z pracą zespołową, szacunkiem do przeciwnika oraz zrozumienia, że prawdziwa siła drużyny tkwi w różnorodności talentów jej członków.

V'ball-Talents-Cup-turnieje-siatkówki-nasza-wizja
V'ball-Talents-Cup-turnieje-siatkówki-nasza-misja

Misja

Misją V’ball Talents Cup jest stworzenie platformy do współzawodnictwa oraz promowanie wartości jakie niesie sport, zasad fair play, współpracy i zdrowej rywalizacji. Chcemy, aby każde dziecko uczestniczące w V’ball talents Cup czuło się ważne, docenione i wspierane do dalszego rozwoju sportowego.

Naszym celem nie jest wyłonienie zwycięzców ale uczestnictwo w procesie
formowania się sportowej tożsamości każdego z zawodników. Dzięki udziałowi w V’ball Talents Cup zawodnicy doskonalą swoje umiejętności techniczne a także zbierają doświadczenia, które zaprocentują w przyszłości.

Organizując turniej staramy się dobierać atrakcyjne dla zawodników obiekty
sportowe, często te same w których trenują czy  występują przed szeroką
publicznością zawodowi sportowcy. Każdy z  uczestników jest ważny, więc każdy otrzymuje od nas medal pamiątkowy oraz za każdym razem inny upominek. Zwycięzcy rywalizacji dostają także puchary i nagrody. Najważniejsze, jednak są dobre wspomnienia, więc szczególnie dbamy o ich zachowanie dla naszych zawodników i robimy mnóstwo zdjęć do galerii.

Zaproszenie do współpracy

Turniej V’ball Talents Cup jest organizowany dzięki zaufaniu i hojności sponsorów. Udział zawodników w wydarzeniu jest bezpłatny. W ramach współpracy możemy zaproponować szeroki wachlarz rozwiązań szytych na miarek dla Państwa potrzeb. Skutecznie zareklamujemy produkt, firmę a współpraca może obejmować zarówno jedno wybrane wydarzenie jak i całą serię.

V'ball-Talents-Cup-zaproszenie-do-wspołpracy
V'ball-Talents-Cup-turnieje-siatkówki-1
V'ball-Talents-Cup-turnieje-siatkówki-2
V'ball-Talents-Cup-turnieje-siatkówki-3
V'ball-Talents-Cup-turnieje-siatkówki-4
V'ball-Talents-Cup-turnieje-siatkówki-5

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o naszym turnieju.