Siatkarska niedziela z V’ball Talents Cup w Lublinie

vball-talents-cup-lublin
Udostępnij:
Facebook

Turniej „V’ball Talents Cup” już po raz trzeci dostarczył niezapomnianych emocji uczestnikom oraz zgromadzonym w hali Uniwersytetu Medycznego w Lublinie kibicom. Tym razem w rywalizacji udział wzięło stu trzydziestu młodych adeptów siatkówki. 

Najliczniejszą reprezentacje miał Lublin, z którego zgłosiły się trzy kluby. Pozostali zawodnicy to członkowie klubów z Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Opola Lubelskiego, Łukowa, Krasnegostawu, Strzyżewa a także Warszawy. 

Lubelska edycja V’ball Talents Cup oprócz promocji piłki siatkowej była również okazją do spotkania z futbolem amerykańskim. Obecni na turnieju zawodnicy drużyny Tytani Lublin, ubrani w kompletny strój meczowy, zaprezentowali elementy rozgrzewki a także kilka spektakularnych i oczywiście możliwych do wykonania w hali, sposobów rozegrania piłki opowiadając o swojej pasji. 

Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani medalami za ich zaangażowanie oraz wysiłek na boisku. Najlepsze drużyny zostały wyróżnione pucharami oraz ufundowanymi przez partnerów nagrodami specjalnymi m.in.  workami marki Hummel czy gadżetami sportowymi.  Najlepsi z najlepszych otrzymali praktyczne pakiety sportowe od Marszałka Województwa Lubelskiego. Nagrody w kategorii „Dwójek” wręczał Prezes WZPS Pan Artur Janczarek oraz Iwona Wiącek Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie.

Ale na tym nie koniec atrakcji jakie czekały na uczestników. Dzięki LKPS Bogdanka Luk Lublin zawodnicy drużyn z miejsc na podium otrzymali bilety na mecz lubelskiego zespołu z ZAKSA Kędzierzyn Koźle, który będzie okazją do przeżycia jeszcze większych sportowych emocji.

Nie możemy zapomnieć również o wsparciu Kabako Milk – Magiczne Ogrody i przepysznych jogurtach, które dodawały siły zawodnikom, orzeźwiających napojach HerbaLowe od Herbapolu oraz jabłkach od LubApple.  Na V’ball talents Cup dbamy również o trenerów. Nagrodę – Voucher rabatowy na dowolne wybrane szkolenie ufundowało CKKS Centrum Kształcenia Kadr Sportowych.

Zorganizowanie tego wydarzenia na tak wysokim poziomie było możliwe dzięki naszym partnerom OSM WART -MILK, Centro-chem, App Energy, 3Top Kuchnie, Herbapol Lublin, Bempresa, Parys, Kabako Milk, Inexi, Molten Polska, ASH365Sport, LubApple,  CKKS Centrum Kształcenia Kadr Sportowych, LKPS Bogdanka Luk Lublin. 

Patronat Honorowy nad Turniejem objęli Wojewoda Lubelski Krzysztof Komorski, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk.  . 

Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Dzięki Wam V’ball Talents Cup  był jeszcze lepszy, bardziej wyjątkowy i pełen nagród. Niech nasza współpraca przynosi obopólną satysfakcję i  inspirację do dalszego rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży.

Relacja z turnieju na dziennikwschodni.pl a także w naszej galerii Zobacz »

Klasyfikacja

Klasyfikacja „Dwójek”

 1. KS Saska Warszawa I
 2. Orlik SP 4 Łuków I
 3. SP51/TPS Lublin I
 4. ORLIK SP4 Łuków II
 5. LKPS/SP50 I
 6. UKS Serbinów Biała Podl. I
 7. UKS Trójka Międzyrzec Podl. I
 8. SP Strzyżew
 9. SP Strzyżew III
 10. UKS Serbinów Biała Podl. II
 11. SP5 Biała Podl.
 12. UKS Trójka Międzyrzec Podl. II
 13. SP Strzyżew I
 14. LKPS/SP 50 III
 15. ORLIK SP4 Łuków III
 16. AS Lublin II
 17. SP 51/TPS Lublin II
 18. UKS Serbinów Biała Podl. IV
 19. SP51/TPS Lublin III
 20. LKPS/SP50 II
 21. AS Lublin I
 22. UKS Serbinów Biała Podl. III
 23. SP 5 Biała Podl.I
 24. LKPS/SP 50 VII
 25. LKPS/SP 50 VI
 26. LKPS/SP 50 V
 27. LKPS/SP 50 IV
 28. KPS Krasnystaw 
 29. AS Lublin III

Klasyfikacja „Trójki”

 1. UKS Serbinów Biała Podl. I
 2. UKS Olimp Opole Lubelskie I
 3. ORLIK SP 4 Łuków I
 4. LKPS/SP50 I
 5. LKPS/SP50 III
 6. LKPS/SP50 II
 7. UKS Serbinów Biała Podl. II
 8. UKS Serbinów Biała Podl. III
 9. UKS Olimp Opole Lubelskie II
 10. KS SASKA Warszawa 
 11. SP51/TPS Lublin I
 12. UKS Trójka Międzyrzec Podl. II
 13. LKPS/SP50 IV
 14. UKS Trójka Międzyrzec Podl. I
 15. UKS Serbinów Biała Podl. IV
 16. KS Krasnystaw
 17. LKPS/SP50 V

Zobacz również