Centro-chem wspiera sportową rywalizację na V’ball Talents Cup

Logo Centro-chem
Udostępnij:
Facebook

Witamy w klubie przyjaciół kolejną wyjątkowa firmę, dla której zaangażowanie w lokalne inicjatywy, wspieranie sportu oraz promowanie zasady fair play są  ważnym elementem strategii. Cieszymy się, że razem z Centro-chem możemy mieć realny wpływ na kształtowanie najmłodszych sportowców w ich drodze do sukcesu.

Centro-chem jest globalnym dostawcą surowców chemicznych z doświadczeniem sięgającym 1998 roku. Firma cieszy się zaufaniem ponad 2 000 firm z 35 krajów.

Centro-chem posiada bogate portfolio surowców chemicznych, obsługując dwanaście sektorów przemysłowych, w tym branżę nawozową, paszową i kosmetyczną. Spółka jest wiodącym dostawcą gliceryny, glikoli, aminów, siarczanów, azotanów, fosforanów, kwasów i wodorotlenków. 

Firma wyróżnia się niezależnym łańcuchem dostaw, na który składają się m.in. własna powierzchnia magazynowa, flota samochodów ciężarowych oraz własne składy celne.

O stałym rozwoju firmy świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, w tym Diamenty Forbesa 2023 i 2024, a także Gazele Biznesu 2022 i 2023. Centro-chem należy również do EPCA, międzynarodowej organizacji zrzeszającej największych producentów i dystrybutorów surowców petrochemicznych.

Zobacz również