CKKS dołączył do grona partnerów Turnieju

Udostępnij:
Facebook

Grono firm wspierających V’ball Talents Cup stale się rozrasta. Z ogromna radością witamy w naszym gronie Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Centrum Kształcenia Kadr Sportowych, która ufundowała nagrody dla zawodników oraz Voucher na kurs dla trenerów.

CKKS jest dobrze znana na rynku profesjonalnych usług kształcenia trenerów, instruktorów sportowych, nauczycieli, fizjoterapeutów. Swoją działalność prowadzi od 2007 roku a jej kompetencje i wysoka jakość szkoleń znajdują potwierdzenie zarówno w gronie zadowolonych klientów jak i uzyskanej Akredytacji Kuratorium Oświaty. Cechą wyróżniająca kursy CKKS jest kadra i nacisk na metodykę nauczania oraz przekazywanie praktycznych umiejętności, które przydadzą się w przyszłej pracy. Kolejnym atutem jest bogata oferta kursów organizowanych przez CKKS na terenie całej Polski.

I w jednym z takich kursów będą mogli wziąć udział trenerzy startujących w V’ball Talents Cup drużyn wykorzystując ufundowany przez CKKS VOUCHER na kwotę 250 zł. „Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie” i rozwój swojej pasji więc zapraszamy do zrobienia pierwszego, a może kolejnego już kroku na www.ckks.pl

Zobacz również