Dziękujemy za zaufanie. Słów kilka po turnieju

Udostępnij:
Facebook

Powoli opadają emocje związane z rywalizacją w pierwszym turnieju minisiatkówki, zawodnicy wrócili szczęśliwie do domu, puchary ustawione za honorowym miejscu, wszyscy czekamy na kolejne spotkanie. Z nami są wciąż chwile, których nie da się zapomnieć. To wszystko dzięki naszym sponsorom oraz osobom, które bezinteresownie nam pomagały w urzeczywistnieniu tego pomysłu.

Wszystkim chcielibyśmy z całego serca podziękować za niezwykłe wsparcie, jakie okazaliście podczas pierwszej edycji V’Ball talents Cup. Wasza hojność i zaufanie sprawiły, że nasze marznie o promowaniu wartości jaką jest sport i zasady fair play wśród młodszych adeptów siatkówki stało się rzeczywistością.

Wasz spontaniczny odzew na naszą prośbę był dla nas prawdziwym zaskoczeniem i jednocześnie potwierdzeniem, że nasze cele są poniekąd wspólne. To dzięki Waszemu wsparciu – Sponsorzy, Wolontariusze, Sędziowie, Trenerzy udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie, w którym młodzi zawodnicy mogli rozwijać swoje talenty na pięknej hali Uniwersytety Medycznego w Lublinie.

Wasze zaangażowanie umożliwiło nam nie tylko zorganizowanie udanego turnieju, ale także wpłynęło pozytywnie na cała ideę organizacji turniejów minisiatkówki w tej formule.  Dzięki Wam, wszystko jest możliwe a młodzi sportowcy zyskują doświadczenie sportowe i kształtują swoje prospołeczne postawy.

Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz ASH 365 Sport -dystrybutora matki Hummel. Organizacja turnieju w pięknej hali sportowej możliwa była dzięki Ar-Tig z Garwolina, a profesjonalne piłki MOLTEN są efektem współpracy z SMJ Sport (www.smjsport.pl). Medale, pakiety startowe oraz pamiątkowe koszulki dla każdego uczestnika zawdzięczamy hojności Bempresa sp. z o.o., CosmoEye, 3TOP Meble, AKPOL, Eko Gwarancja, OSM War Milk – producenta marki MU! Najbardziej spontanicznie i nieoczekiwanie do grona wspierających dołączyła firma Stryjno Sad – marka LubAplle. To jest jednak historia na inną opowieść ale długo zostanie w naszych sercach i będziemy się nią dzielić.

Dziękujemy za to, że uwierzyliście na nasza misję i dostrzegliście potencjał w turniejach minisiatkówki i jego zawodnikach.

Organizatorzy V’ball Talents Cup

Zobacz również