Tytani Lublin – gość specjalny turnieju w Lublinie

tytani lublin
Udostępnij:
Facebook

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że na turnieju V’ball Talents Cup w Lublinie odwiedzą nas wyjątkowi goście Tytani Lublin!  Będzie to doskonała okazja, aby poznać bliżej zawodników oraz czerpać inspirację z ich profesjonalizmu i determinacji. To spotkanie, dostarczy nie tylko sportowych emocji, ale także przyniesie wartościowe doświadczenia oraz wspomnienia na długie lata.

Lubelski Klub Futbolu Amerykańskiego Tytani Lublin działa od 2009 roku. Jego celem jest rozwijanie kultury fizycznej i sportu (ze szczególnym uwzględnieniem futbolu amerykańskiego) wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Treningi futbolu amerykańskiego w Lublinie można zacząć już od 14 roku życia, a tych którzy ukończyli 17 lat i chcieliby spróbować swoich sił Tytani zapraszają 5 marca o godz. 20:30 na boczne boisko Areny Lublin (ul. Stadionowa 1), gdzie odbędą się testy sprawnościowe. I co najważniejsze w futbolu amerykańskim jest miejsce dla zawodników o każdej budowie ciała. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.tytanilublin.pl

Tytani Lublin to nie tylko zespół sportowy – to także silna społeczność, która angażuje się w promowanie wartości sportowych oraz aktywnego trybu życia. Poprzez swoje działania inspirują innych do podejmowania wyzwań, rozwijania swoich pasji i dążenia do sukcesu nie tylko na boisku, ale także w życiu codziennym. 

Chcemy aby V’ball Talents Cup  promował szeroka ofertę aktywności fizycznej i sportowej, dlatego będziemy korzystać z okazji aby pokazać różnorodną ofertę jaką daje świat sportu. Bez względu na wiek czy umiejętności, każdy może znaleźć coś dla siebie i odkryć radość jaką daje sport.

Zobacz również