W Nowym Roku nowa nazwa i claim turnieju

v'ball talents cup
Udostępnij:
Facebook

Zmieniamy nazwę turnieju na V’ball Talents Cup. Siatkówka w to się gra! Małą metamorfozę przeszło tez nasze logo i stworzona została nowa szata graficzna dla marki. Teraz już nie będzie żadnych wątpliwości w co gramy, a grać będziemy w tym roku dużo.

Organizując pierwszy turniej w październiku 2023 roku chcieliśmy stworzyć wyjątkowe wydarzenie na sportowej mapie naszego regionu. Chcieliśmy stworzyć turniej, który mógłby z czasem stać się rozpoznawalna marką. Jesteśmy na początku drogi.

Pierwsze recenzje, komentarze uczestników dały nam energię do działania i wiarę, że jest to możliwe. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zmiany w pierwotnej nazwie turnieju, tak aby była ona jednoznacznie kojarzona z najpiękniejszą (tu nie ma wątpliwości) dyscypliną sportową – siatkówką.

Logo powstało przy współpracy z firma Inkonkret z Lublina. Kolejnym krokiem było opracowanie dodatkowych materiałów wizualnych dla naszej marki. I tak oto dzięki grafikowi Arkadiuszowi Abramkowi pojawił się nasz „brandhero”, który wciąż czeka na swoje imię. Ale o tym wkrótce.

Zobacz również